Efektywność Energetyczna

Odkryj, jak technologie efektywności energetycznej w Kelvin Terno mogą przekształcić Twój biznes, zmniejszając koszty i wpływając pozytywnie na środowisko. Z nami zwiększysz oszczędności i zyskasz przewagę konkurencyjną dzięki zrównoważonym rozwiązaniom energetycznym.

Czym jest efektywność Energetyczna?

Definicja efektywności energetycznej została zawarta w Ustawie z dnia 20 maja 2016 roku, która objaśnia to zagadnienie jako:

„Stosunek uzyskanej wielkości efektu użytkowego danego obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, w typowych warunkach ich użytkowania lub eksploatacji, do ilości zużycia energii przez ten obiekt, urządzenie techniczne lub instalację, albo w wyniku wykonanej usługi niezbędnej do uzyskania tego efektu”.

Upraszczając tę definicję, to efektywność energetyczną stosuje się w celu oszczędzania energii lub powiększenia jej wydajności nie tracąc przy tym takich wartości jak: komfort, bezpieczeństwo oraz jakość.

Co daje zwiększenie efektywności energetycznej w firmie?

Przede wszystkim oszczędności. Jeśli dodamy do tego podwyżki cen prądu oraz przerwy w jego dostawach, które zdarzają się w przemyśle coraz częściej, to warto, aby każde przedsiębiorstwo było efektywne energetycznie za pomocą energooszczędnych technologii. Poprawa efektywności energetycznej firmy będzie w niedługim czasie nie tylko ciekawą możliwością, ale przede wszystkim koniecznością. Wpływ na to będą mieć czynniki ekonomiczne, prawne i klimatyczne. Kelvin Sp. z o.o. pomaga przedsiębiorstwom w tym procesie. Nasi doświadczeni pracownicy mają za sobą setki udanych transformacji energetycznych wielu firm.

Efektywność Energetyczna w Kelvin Sp z o.o.

Misją naszej firmy jest dostarczanie rzetelnej wiedzy i eksperckich analiz, które pomogą Ci zrozumieć złożoność i potencjał oferowanych przez nas rozwiązań. Przyłącz się do naszej społeczności, aby poszerzyć swoją wiedzę i wspólnie dążyć do optymalizacji zużycia energii.