Menu

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

2009 i 2011 Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2009 i 2011 roku według Dun & Bradstreet Poland.

2011 Gazele Biznesu

Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale radzi sobie na rynku nawet wśród znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

2012 Diamenty Forbes

Diament Forbesa 2012 w kategorii małych firm (5 - 50 mln zł) w województwie śląskim. Diamenty Forbesa 2012 to lista polskich przedsiębiorstw, które w latach 2008 - 2010 najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość.

2012 Rynkowy Lider Innowacji – Jakość, Kreatywność, Efektywność

 

Rynkowy Lider Innowacji 2012 to konkurs pod patronatem Strefy Gospodarki Dziennika Gazety Prawnej dla firm, których nadrzędną ideą jest dbałość o najwyższą jakość swoich produktów, usług, wdrożonych standardów zarządzania i obsługi klienta. Program skierowany jest do działających w Polsce przedsiębiorstw, instytucji, jednostek naukowych oraz organizacji, które z powodzeniem realizują i stale inwestują w innowacyjne projekty związane m. in. z produkcją, badaniami i rozwojem, nowoczesnymi technologiami, a także wdrażaniem oraz stosowaniem technologii informacyjnych oraz komunikacyjnych.

2014 Trend Award for Technical Excellence and Outstanding Support

Nagroda producenta urządzeń branży BEMS (Building Energy Management Systems) za doskonałość techniczną i wzorowe wsparcie.

2015 Diamenty Forbes

 

Diament Forbesa 2015 w kategorii firm średnich (50 - 250 mln zł). Wyróżnienie przyznane zostało firmom, które w latach 2011-2013 najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Certyfikaty:

Wyróżnienia Kelvin Alukast